WOŚP

14 stycznia uczniowie Szkoły Podstawowej nr 21 wraz z opiekunem za zgodą rodziców i z własnej inicjatywy po raz pierwszy wzięli udział w akcji WOŚP. Po odebraniu puszek, identyfikatorów i serduszek, od wczesnych godzin porannych kwestowali w wyznaczonych miejscach w Jeleniu: przy kościele, w rynku oraz obok sklepu Biedronka. Pomimo mroźnej aury, mieszkańcy licznie podchodzili do wolontariuszy, aby wrzucić pieniądze do puszek. Po południu uczniowie udali się do centrum handlowego Galena gdzie odbywał się finał WOŚP i udzielili wywiadu dla jaworznickiej telewizji, a następnie oddali puszki z pieniędzmi. Uczniowie bardzo się cieszyli, że mogli wziąć udział w tak wielkim wydarzeniu, które był o dla nich zupełną nowością.

Wytworzono:2018-04-19 20:17przez:
Opublikowano:2018-01-15 00:00przez: