Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich w MBP w Katowicach

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich w MBP w Katowicach

Wyjazd do MBP w Katowicach klasy IV i VII w ramach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich 23 kwietnia 2018 roku. Uczniowie uczestniczyli w happening'u czytelniczym "W ogrodzie słów". W pięknym ogrodzie biblioteki można było przeczytać do mikrofonu fragment wybranej książki i otrzymać ją na własność. Inną atrakcją były warsztaty plastyczne, na których nasi uczniowie wykonali ciekawie ilustrowane strony książki będącej słownikiem języka młodzieży. Na koniec mieliśmy wszyscy okazję pobawić się na świeżym powietrzu, zagrać w gry planszowe lub poskakać na wielkiej skakance. Wróciliśmy do szkoły we wspaniałych nastrojach, przywożąc książki do domowych biblioteczek.

Wytworzono:2018-04-24 21:39przez:
Opublikowano:2018-04-23 00:00przez: