Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Czytamy przedszkolakom

Czytamy przedszkolakom

To właśnie dziś uczennice z naszej szkoły spotkały się z grupą przedszkolaków z PM nr 19 w Jaworznie, aby przeczytać  im baśń „Piękna i Bestia”. Miejscem spotkania była filia MBP w Jeleniu. Utwór został zaprezentowany metodą teatrzyku Kamishibai.  Ilustracje wykonały również uczennice naszej szkoły. Na koniec spotkania przedszkolaki otrzymały zakładki do książek wykonane przez drugoklasistów – była to dla małych widzów forma nagrody za piękne wysłuchanie opowieści i zachęta do codziennego czytania.

Wytworzono:2018-09-27 20:44przez:
Opublikowano:2018-09-27 00:00przez: