Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dokumenty dla rodziców - obiady

Dokumenty dla rodziców - obiady

Karta zgłoszenia dziecka na obiady.

Umowa na korzystanie z obiadów w formie cateringu 2022/2023 (do grudnia 2022 r.) - wersja edytowalna.

Umowa na korzystanie z obiadów w formie cateringu 2022/202 (do grudnia 2022 r.) - wersja pdf

Wydawanie obiadów w roku szkolnym 2022/2023 rozpoczynamy od września br.

W bieżącym roku szkolnym koszt obiadu tzw. "wsad do kotła", za który płacą rodzice to 4,50 zł (pozostałą kwotę dopłaca gmina - przygotowanie, transport).

Wobec powyższego prosimy rodziców dzieci, które będą korzystać z obiadów, aby dokonali zapisu dziecka do piątku 2 września br. włącznie.

Druk umowy na obiady będzie można pobrać przez cały tydzień u Pani woźnej lub powyżej.

Zgłoszenie należy oddać w jednym egzemplarzu (wypełnić wyłącznie część dotyczącą zgłoszenia na obiad), a umowę w dwóch egzemplarzach wydrukowanych dwustronnie.

Wytworzono:2018-11-12 14:39przez:
Opublikowano:2020-08-28 17:53przez: