Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Wycieczka klasy II i V do sztolni ZG Janina w Libiążu

Wycieczka klasy II i V do sztolni ZG Janina w Libiążu

W przeddzień Dnia Górnika klasa II i V z wychowawcami i doradcą zawodowym zwiedziły sztolnię ZG Janina w Libiążu. Było to wspaniałe przeżycie, doświadczyliśmy w warunkach warsztatowych jak pracuje się na dole w kopalni. Uczniowie poznali zawód górnika, wyposażenie kopalni oraz odkrywali jakie predyspozycje zawodowe musi posiadać kandydat. Na koniec zobaczyli salę tradycji, gdzie historia łączy się z teraźniejszością.

Dziękujemy Górnikom ZG Janina za wspaniałą lekcję.

Wytworzono:2018-11-30 12:46przez:
Opublikowano:2018-11-30 00:00przez: