Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Bądźmy "Razem na Święta"

Bądźmy "Razem na Święta"

Szanowni Rodzice,

wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a więc czas radości, miłości oraz chwile dzielenia się opłatkiem. Pamiętajmy jednak, że nie każdy ma ciepły kąt i rodzinę, z którą spędzi świąteczne chwile. Nasza szkoła pragnie uczyć dzieci i młodzież empatii oraz wrażliwości na los innych ludzi, dlatego też Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza zbiórkę: ręczników, środków czystości, środków higienicznych oraz żywności trwałej (bez produktów typu: mąka, kasza, ryż, makaron) . Wszystkie dary przekażemy Schronisku dla bezdomnych w Jaworznie.

W ubiegłym roku wspieraliśmy Wspólnotę Betlejem. Pokażmy również teraz, że potrafimy się dzielić tym, co mamy. Jeśli każde dziecko przyniesie chociaż jeden dar, to będzie to jego cegiełka w tę piękną inicjatywę. Niech te przyniesione przez Was rzeczy będą niczym opłatek, którym łamiemy się przy wigilijnym stole – symbolem dzielenia się miłością i braterstwa.

Bądźmy „Razem na Święta”.

Wytworzono:2018-12-09 23:03przez:
Opublikowano:2018-12-09 00:00przez: