Bezpieczne ferie

6 lutego 2019

Już za kilka dni rozpoczną się ferie zimowe. W ramach działań „Bezpieczne Ferie” odwiedził naszych uczniów z klasy I i II  funkcjonariusz KMP - aby porozmawiać o bezpieczeństwie. Przekazał niezbędną wiedzę o zagrożeniach z jakimi mogą się spotkać najmłodsi uczniowie. Ostrzegał przed zabawami na zamarzniętych zbiornikach wodnych i w miejscach nieznanych. Wszystko po to by nasze pociechy bezpiecznie wypoczęły podczas ferii , a po dwóch tygodniach beztroski całe i zdrowe wróciły do szkoły.

Podczas spotkania Pan Policjant przekazał informacje o konkursie dla dzieci, którego szczegóły dostępne są na stronie: www. policja.pl/bezpieczenstwo-na-stoku

W starszych klasach, zajęcia z tego zakresu przeprowadzą wychowawcy klas w oparciu o materiały przygotowane przez panią pedagog i Państwową Straż Pożarną.