Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Filharmonia cyklicznie

Filharmonia cyklicznie

Po raz trzeci w tym roku szkolnym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 21 uczestniczyli w koncercie w Filharmonii Śląskiej. Tym razem była to grupa miłośników muzyki klasycznej z klas IV i V. Koncert z cyklu Młoda Filharmonia nosił tytuł "Muzyka taneczna inspirowana folklorem". Naszej młodzieży młodszej towarzyszyli pani Edyta Kamińska i pan Stanisław Kurek. Koncert w Filharmonii Śląskiej to duża dawka emocji i doświadczania piękna muzyki klasycznej na żywo, a tym samym realizacja zaleceń podstawy programowej z tego przedmiotu.

Wytworzono:2019-03-15 20:28przez:
Opublikowano:2019-03-15 00:00przez: