Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - W poszukiwaniu wiosny

W poszukiwaniu wiosny

Kolejna marcowa rajdowa sobota za nami. Tym razem nasi piechurzy przeszli tylko 7 km, ale za to wiele zwiedzili i zobaczyli. W Racławicach pod pomnikiem T. Kościuszki spotkali kosynierów, którzy oddali hołd w rocznicę wybuchu bitwy pod Racławicami. Następnie zdobyli Kopiec Kościuszki, dotarli na Pola Bitewne i zobaczyli mogiły kosynierów. Zwiedzili Muzeum Ziemi Miechowskiej oraz Bazylikę Grobu Pańskiego.

Zdobyli również wór cukierków za zajęcie 3 miejsca w konkursie na najpiękniejszy strój wiosenny . Po 11 godzinach wrócili do domu bogatsi o nowe doznania. W dzisiejszym rajdzie uczestniczyły w sumie 22 osoby.

Wielkie brawa dla Pani Anety za to, że nawet w sobotę jest dla naszych uczniów - nauczyciel z pasją.

Wytworzono:2019-03-23 21:47przez:
Opublikowano:2019-03-23 00:00przez: