Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Zawody w siatkówce

Zawody w siatkówce

W dniu dzisiejszy reprezentacja naszych siatkarzy wzięła udział w Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce. Zawodnicy zagrali mecze w swojej grupie z SP7, SP19 oraz SP9 wygrywając dwa z nich i jeden remisując,  co dało im wyjście z grupy. W kolejnym etapie  dzielnie walczyli o każdy punkt  z  przeciwnikami, z klas sportowych. Fakt, że w naszej szkole nie ma klas sportowych, nie odebrał ducha walki naszym uczniom. Walczyli znakomicie do samego końca zajmując ostatecznie  IV miejsce w zawodach. Wielkie brawa dla naszych chłopców i ich pani trener.

Wytworzono:2019-04-02 19:41przez:
Opublikowano:2019-04-02 00:00przez: