Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Konkurs Pocztów Sztandarowych

Konkurs Pocztów Sztandarowych

W dniu wczorajszym poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w czwartej edycji Konkursu Pocztów Sztandarowych organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 13 w Jaworznie. Nasi reprezentacji zajęli IV miejsce, ale reprezentowali się znakomicie.

Szkoda, że jest to jedna z ostatnich imprez reprezentowanych w składzie: dowódca sztandaru Julia Jasica, sztandarowy Igor Drabiec, asystent Aleksandra Mika. Naszym uczniom ogromnie gratulujemy i zarazem dziękujemy za dwa lata reprezentowania szkoły w poczcie  sztandarowym na wszystkich oficjalnych imprezach szkolnych i poza szkolnych. Wynik konkursu pozostawia pewien niedosyt i wiele pytań. Mimo wszystko cieszymy się, a naszym uczniom życzymy wielu kolejnych sukcesów.

Wytworzono:2019-04-05 20:05przez:
Opublikowano:2019-04-05 00:00przez: