Ogłoszenie dyrektora szkoły

8 kwietnia 2019

Szanowni Rodzice,

Tak jak przekazaliśmy Państwu w informacji pisemnej oraz  wobec braku podpisania porozumienia między związkami zawodowymi i stroną rządową, od dzisiaj t.j. 8 kwietnia 2019r. (do odwołania)  pracownicy naszej szkoły przystąpili do strajku.

Wobec powyższego, ponawiam prośbę do Państwa o zapewnienie dzieciom opieki we własnym zakresie.

Podtrzymuję również deklarację, że dla dzieci, dla których rodzice nie są w stanie we własnym zakresie zorganizować opieki w dniach protestu, zapewniona będzie opieka w szkole wg bieżących zgłoszeń.

Uprzejmie proszę o śledzenie wpisów na stronie internetowej szkoły.

Wyrażam nadzieję, że będę mogła jak zawsze dotąd liczyć na współpracę i zrozumienie z Państwa  strony w tej wyjątkowej sytuacji jaką jest strajk nauczycieli. Osobiście liczę również na szybkie zażegnanie konfliktu między związkami zawodowymi, a stroną rządową i przywrócenie normalnego funkcjonowania naszej szkoły.

Dyrektor Szkoły podstawowej nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w Jaworznie

Sylwia Jochymek