Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Jeszcze dziś w naszej szkole rozbrzmiewały echa 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, a to za sprawą klasy VII. Uczniowie wraz z wychowawcą p. S. Bednarek w krótkiej inscenizacji przedstawili całej społeczności szkolnej, historię tamtych wydarzeń. Gościnnie, wspaniałe pieśni patriotyczne, zaśpiewały  dziewczynki z klasy II. Ich interpretacja oraz dojrzałość przekazu poruszyła wszystkich zebranych. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się swoją pracą w upamiętnienie tej ważnej daty w dziejach Polski.

Wytworzono:2019-05-06 13:50przez:
Opublikowano:2019-05-06 00:00przez: