Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - W Zaczarowanym Lesie

W Zaczarowanym Lesie

W miniony piątek uczniowie klasy 1 i 2 wybrali się na wycieczkę do Zaczarowanego Lasu. Pierwszą atrakcją była przejażdżka tramwajem konnym. W leśnej scenerii uczniowie spotkali niedźwiedzia, liczne postacie z bajek m.in.  Czerwonego Kapturka, Jasia i Małgosię, Pana Leśniczego. Dzieci słyszały również wycie wilka oraz odwiedziły dom Baby Jagi. Na koniec wszyscy zjedli kiełbaski i odpoczęli na kocach. Dzień spędzony w Zaczarowanym Lesie był pełnym wrażeń. Wszyscy uczestnicy zmęczeni i bezpiecznie wrócili do szkoły.

Wytworzono:2019-05-27 11:53przez:
Opublikowano:2019-05-27 00:00przez: