Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - III Jesienna Biesiada u Kazimierza

III Jesienna Biesiada u Kazimierza

Już po raz trzeci odbył się piknik integracyjny zorganizowany przez Radę Rodziców i trójki klasowe, przy udziale Grona Pedagogicznego naszej szkoły. Jesienna pogoda sprzyjała wspólnemu pieczeniu ziemniaków i kiełbasek. Wszystkie klasy spotkały się bardzo licznie, dzieci biegały, korzystały z placu zabaw, jeździły na hulajnogach, a rodzice i nauczyciele rozmawiali, poznając się bliżej. Przy dźwiękach muzycznych przebojów wszyscy miło spędzali czas. Jedną z dodatkowych atrakcji była impreza towarzysząca „Jesienna Biesiada z książką”, czyli akcja promująca czytanie, w którą zaangażowali się również rodzice. Dyrektor szkoły gościła radnego dzielnicy pana Janusza Papugę, panią Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 22 Halinę Frączek i panią Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 19 Marzenę Wójcik. W kameralnej, piknikowej atmosferze rozmawiano o sprawach oświaty w dzielnicy Jeleń. Niezmiernie cieszymy się, że corocznie jesienią, kiedy rozpoczyna się nowy rok szkolny, udaje nam się tak licznie spotkać z rodzicami na naszym tradycyjnym pikniku integracyjnym. Dziękujemy wszystkim, którzy nie wystraszyli się chłodniejszej aury i przybyli wspólnie się bawić.

Dziękujemy Panu Tomkowi za cudowne zdjęcia.

Wytworzono:2019-09-21 21:57przez:
Opublikowano:2019-09-20 00:00przez: