Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Pasowanie na ucznia

Pasowanie na ucznia

Dziś w naszej szkole miała miejsce wspaniała uroczystość - pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na ucznia naszej szkoły. W uroczystości wzięli udział rodzice, rodzeństwo i dziadkowie „pierwszaków”, a także zaproszeni goście – radna dzielnicy Jeleń Pani Renata Chmielewska, dyrektor PM19 w Jaworznie Pani Marzena Wójcik  wraz z Paniami: Elżbietą Plotnik, Ireną Grzybek i Urszulą Larysz oraz przewodnicząca RR Pani Katarzyna Migacz. Nowatorskim akcentem części artystycznej był wspólny występ nauczycieli  wraz z uczniami. Swoje przyrzeczenie złożyli również rodzice, którzy zobowiązali się zawsze pomagać swoim dzieciom, niezależnie od sytuacji. Po części oficjalnej rodzice i zaproszeni goście oraz grono pedagogiczne spotkali się przy kawie i pysznym ciastku.  Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w dzisiejszą uroczystość nauczycielom i pracownikom szkoły oraz Rodzicom naszych pierwszoklasistów.

Wytworzono:2019-10-17 20:30przez:
Opublikowano:2019-10-17 00:00przez: