Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Konkurs Piosenki Turystycznej

Konkurs Piosenki Turystycznej

Grad nagród przywieźli dziś nasi uczniowie z XVIII Konkursu piosenki Turystycznej i Ekologicznej organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie Klub Podłęże. Konkurs jest bardzo popularny wśród wokalistów i w tym roku, podobnie jak w latach poprzednich zgromadził sporą grupę wykonawców, od przedszkola po dorosłych.

W tym roku uczniowie naszej szkoły zdobyli trzy nagrody:

Emilka Migacz  - III miejsce w kategorii solista klas I - III

Zosia Bożek - III miejsce w kategorii solista klas IV - VI

Zespól SP21  - II miejsce w kategorii zespół klas IV-VI

Bardzo się cieszymy z tak udanego występu i mamy nadzieję, że udział w kolejnych konkursach będzie równie owocny dla uczniów naszej szkoły. Brawo dla całego zespołu i dla Pana Stanisława oczywiście.

Wytworzono:2019-10-18 18:50przez:
Opublikowano:2019-10-18 00:00przez: