Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Rajd październikowy

Rajd październikowy

Piękna pogoda zachęca do spacerowania i dlatego nasza wędrowna grupa wraz z opiekunem wybrała się na rajd pieszy Szlakiem Warowni Jurajskich organizowany przez PTTK o Jaworzno. Trasę rozpoczęto w miejscowości Żarki, następnie idąc przez Przewodziszowice i Łutowiec wszyscy dotarli do ruin zamku w Mirowie. Tam spędzając czas wolny podziwiano piękny jesienny krajobraz i robiono pamiątkowe zdjęcia. Końcowym etapem trasy były ruiny zamku w Bobolicach. Opiekun naszej grupy Pani  Aneta Zwolińska otrzymała statuetkę jako podziękowanie za krzewienie turystyki pieszej wśród młodzieży - gratulujemy. Kolejny rajd już 9 listopada – zapraszamy.

Wytworzono:2019-10-20 18:44przez:
Opublikowano:2019-10-20 00:00przez: