Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - "Nasza Choinka na Rynku"

"Nasza Choinka na Rynku"

W dniu dzisiejszym „Elfiki”, czyli uczniowie klasy trzeciej wraz z opiekunami, uczestniczyli w miejskim konkursie „Nasza Choinka na Rynku” - organizator MCKiS w Jaworznie. Przygotowania do finału szły pełną parą dobre dwa tygodnie, a powstałe ozdoby świąteczne, pochodziły z recyklingu, czyli naszej codziennej segregacji odpadów. Malowanie, ozdabianie i klejenie poszczególnych elementów, które ozdobiły choinkę, to efekt niesamowitej pomysłowości i kreatywności naszych dzieci.

Mimo sporej konkurencji, zabawa podczas dekoracji choinki, świąteczna muzyka, piękna pogoda i atmosfera konkursu, wprowadziła nas w niesamowity przedświąteczny klimat.

Życzymy uczestnikom powodzenia, a my dziękujemy za cudowną niezapomnianą zabawę.

Wytworzono:2019-12-05 21:00przez:
Opublikowano:2019-12-05 00:00przez: