Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - EuroWeek

EuroWeek

W dniach 2 - 6 grudnia grupa 23 uczniów z klas VI i VIII pod opieką p. S. Bednarek i p. E. Proksy wzięła udział w obozie językowym EuroWeek w malowniczej miejscowości Lądek Zdrój. Dzieci uczestniczyły w ciekawych i różnorodnych zajęciach prowadzonych przez wolontariuszy z Hondurasu, Argentyny, Wietnamu, Meksyku i Gwatemali. Językiem obowiązującym na obozie był język angielski. Uczestnicy mieli okazję wypróbować swoje umiejętności językowe. Każdy dzień przynosił nowe zaskakujące zadania, mające na celu integrację grupy i budowanie pozytywnych relacji. Uczniowie brali udział w warsztatach , poznawali kulturę i obyczaje różnych krajów, odgrywali scenki, przygotowywali prezentacje, uczestniczyli w zajęciach ruchowych i tanecznych oraz prowadzili liczne dyskusje z wolontariuszami.

Udało nam się również zwiedzić okolicę. Odwiedziliśmy Dom Zdrojowy i spacerowaliśmy po parku. W środę pojechaliśmy do Kłodzka, gdzie przewodnik w ciekawy sposób opowiedział nam historię Twierdzy Kłodzkiej, a jeden z wolontariuszy oprowadził nas po rynku.

Ostatniego wieczoru odbyło się spotkanie podsumowujące projekt. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat udziału w obozie.

Nawiązały się liczne przyjaźnie, wszyscy wrócili pełni wrażeń i emocji, nie mogąc doczekać się kolejnego wyjazdu.

Wytworzono:2019-12-06 21:30przez:
Opublikowano:2019-12-06 00:00przez: