Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Świąteczne czytanie podopiecznym OTZ w Jaworznie

Świąteczne czytanie podopiecznym OTZ w Jaworznie

Już po raz kolejny spotkaliśmy się w filii MBP w Jeleniu z podopiecznymi OTZ w Jaworznie – tym razem w bardzo świątecznym nastroju. Było czytanie wierszy o tematyce bożonarodzeniowej, pytania związane ze zbliżającymi się świętami i obyczajami oraz historią św. Mikołaja, a także zimowa opowieść o Muminkach przedstawiona w formie teatrzyku kamishibai. Na koniec Mikołajki ze Szkolnego Koła Wolontariatu "Pomocne Serca z SP21" działającego przy naszej szkole wręczyły na ręce pani Anety z OTZ domowe pierniczki z prośbą o przekazanie wszystkim podopiecznym świątecznych życzeń. Dziękujemy pani Jadwidze z MBP za organizację miłego spotkania.

Wytworzono:2019-12-17 19:46przez:
Opublikowano:2019-12-17 00:00przez: