Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Rozstrzygnięcie konkursów szkolnych

Rozstrzygnięcie konkursów szkolnych

W dniu dzisiejszym, rozstrzygnięto i wręczono nagrody uczniom, którzy wzięli udział w konkursach szkolnych, ale nie tylko, organizowanych w ostatnim czasie.

W konkursie „Matematyczny wszechświat” w kategorii klasy V-VIII najciekawszą pracą plastyczną jury wybrało pracę Martyny z kl. VIII, a w kategorii klas I – IV pracę Alicji z klasy II. Obie prace zostały wysłane na konkurs ogólnopolski. Wyniki poznamy dopiero 31 stycznia 2020r.

Następnie biblioteka szkolna przekazała dyplomy i nagrody uczniom biorącym udział w konkursach: „Najciekawszy lapbook”, „Zakładka do mojej ulubionej książki” oraz „Żywa okładka”.

Samorząd Uczniowski  z Panią Kamilą wręczyli dyplomy i nagrody za konkurs „Choinka i ozdoba świąteczna”.

Większość nagród, które otrzymali uczniowie, zostały zakupione ze środków Rady Rodziców. Bardzo dziękujemy w imieniu wszystkich obdarowanych uczniów.

Wręczono również dyplomy za udział uczniom biorącym udział w konkursie „Od przedszkolaka do wynalazcy”, nagrodę dla Alicji z klasy II za II miejsce w miejskim konkursie „Bożonarodzeniowa ozdoba” oraz dla Kuby z klasy II za wyróżnienie w miejskim konkursie „Matematyczna gra”.

Trzy uczennice - Zuzia z klasy VIII, Natalia z klasy II i Martyna z klasy III otrzymało dodatkowe nagrody, za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły w konkursach miejskich i za zajęcie w nich pierwszych lokat. Dziewczęta otrzymały odpowiednio:  bilet do Teatru Rozrywki, pluszowego misia  oraz podwójną płytę zespołu Golec uOrkiestra. Bardzo dziękujemy osobie, które przekazała te świetne prezenty.

Wytworzono:2019-12-20 17:54przez:
Opublikowano:2019-12-20 00:00przez: