Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu

Nasza szkoła od lat bierze udział w międzynarodowej akcji Dzień Bezpiecznego Internetu. Głównymi celami akcji są: promocja bezpiecznego korzystania z Internetu wśród dzieci i młodzieży oraz zwalczanie nielegalnych treści i spamu w Internecie.

w bieżącym tygodniu podczas zajęć informatyki temat ten został poruszony we wszystkich klasach. Aby na dłużej w świadomości uczniów pozostały treści dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu mięli za zadanie wykonać plakat nawiązujący do tematu. Jak łatwo wywnioskować inwencja twórcza uczniów i ich kreatywność były bardzo duże.

Pani pedagog jak zawsze przygotowała gazetkę profilaktyczną o niebezpieczeństwach czyhających w Internecie.

Wytworzono:2020-02-14 13:58przez:
Opublikowano:2020-02-11 00:00przez: