Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - KOMUNIKAT

Szanowni Rodzice !

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej  w sprawie rozprzestrzeniania się koronawirusa

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 21 im.Kazimierza Wielkiego w Jaworznie informuje,  że w dniach  od 16 marca do 26 kwietnia 2020 roku nasza placówka będzie zamknięta.

W dniach 12 i 13 marca 2020 roku w godz. 7.00-16.00 prowadzone będą TYLKO zajęcia opiekuńcze dla uczniów, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki.

Proszę o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie Urzędu Miejskiego w Jaworznie

Zachęcam do monitorowania strony interentowej Ministerstwa Edukacji NarodowejMinisterstwa ZdrowiaGłównego Inspektora SanitarnegoKuratorium Oświaty w Katowicach.

Więcej informacji zostanie przekazanych Państwu w dniu dzisiejszym, w godzinach popołudniowych za pośrednictwem dziennika elektronicznego LIBRUS. Proszę również o codzienne monitorowanie zarówno dziennika jak i naszej strony internetowej.

Sylwia Jochymek

Wytworzono:2020-03-11 13:59przez: