Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Z paralotnią w tle

Z paralotnią w tle

Dziś w naszej szkole miało miejsce niecodzienne spotkanie. Odwiedził nas Pan Michał. Pan Michał oprócz tego, że jest tatą naszej uczennicy, to również pasjonatem paralotniarstwa, dlatego odwiedziny nie mogły się odbyć bez paralotni właśnie. Na początku spotkania uczniowie klasy 5 obejrzeli prezentację dotyczącą tego sportu, a potem mogli na własnych plecach sprawdzić jak ciężka jest paralotnia. Była również demonstracja rozbiegu. Spotkanie wg uczniów bardzo udane. Dziękujemy za obecność i pokazanie naszym uczniom tak fantastycznego hobby.

Wytworzono:2020-03-11 20:52przez:
Opublikowano:2020-03-11 00:00przez: