Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - "Z dziejów mojego miasta"

"Z dziejów mojego miasta"

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VIII naszej szkoły zajęła I miejsce w kategorii uczniów klas VII - VIII w 11 miejskim Konkursie Historycznym pt. "Z dziejów mojego miasta" organizowanym przez Muzeum Miasta Jaworzna. Bardzo się cieszymy z tego osiągnięcia, tym bardziej, że Zuzia zdecydowała się w pracy konkursowej opisać historię naszej szkoły - Szkoły Podstawowej nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w Jaworznie.  Przypominamy, że w tym roku nasza szkołą obchodzi swój jubileusz 110-lecia. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja się unormuje i 20 listopada będziemy mogli wspólnie świętować to ważne wydarzenie.

Wytworzono:2020-05-22 16:28przez:
Opublikowano:2020-05-22 00:00przez: