Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - IV Jesienna Biesiada u Kazimierza

IV Jesienna Biesiada u Kazimierza

IV Jesienna Biesiada u Kazimierza, wyjątkowo w tym roku ze względu na epidemię i ograniczenie liczby uczestników, odbyła się w nieco zmienionej formule.

W czwartek spotkali się uczniowie klasy IV, VI i VII wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem, a w piątek mimo nieco gorszej pogody klasy I - III.

Tak pierwsze jak i drugie spotkanie odbyło się w miłej i rodzinnej atmosferze.

Tradycyjnie nie mogło zabraknąć pieczonych ziemniaczków oraz kiełbasek. Podczas czwartkowego spotkania starszych klas zatańczono wspólnie belgijkę i makarenę, a w piątek odbyły się zawody sportowe - slalom z przeszkodami, w którym dzielnie walczyły mamy, a potem chętne dzieciaki. Również w piątek odwiedziła dzieci tajemnicza Babcia Agnieszka, która czytała im ze starych elementarzy. Było również malowanie buzi i brokatowe tatuaże.

Jednym słowem i w czwartek i w piątek - było super!!!

Wytworzono:2020-09-26 15:02przez:
Opublikowano:2020-09-26 00:00przez: