Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie

Strona główna


Artykuły

Zaproszenie

Informacja

"Dobry start"

 

Przypominamy rodzicom o możliwości składania od 1 lipca 2019r.  wniosków w ramach programu "Dobry start".

 

>>> LINK do informacji <<<

27 czerwca 2019


Czytaj więcej o: "Dobry start"

Bezpieczna woda

Przejdź do - Bezpieczna woda

Zaczęły się wakacje, aby wszyscy spędzili je zdrowo i bezpiecznie prosimy o zapoznanie się z materiałami Akcji informacyjno-edukacyjnej „Bezpieczna Woda” Ministerstwa Sportu i Turystyki

>>> LINK do materiałów <<<

 

26 czerwca 2019


Czytaj więcej o: Bezpieczna woda

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Przejdź do - Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Rok szkolny 2018/2019 został dziś oficjalnie zakończony. 
Na uroczystym apelu swoje nagrody za ciężką całoroczną pracę odebrali uczniowie klas: I, II, IV, V i VII. Wręczono również nagrody za 100% frekwencji oraz dyplomy za osiągnięcia w konkursach. Na uroczystości gościliśmy prawie wszystkich rodziców uczniów z młodszych klas, którzy byli bardzo dumni z osiągnięć swoich dzieci. 
W wakacyjny nastrój wprowadzili wszystkich uczniowie klasy I i II przygotowanym specjalnie na tę okazję programem artystycznym. 
Po apelu wszyscy uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli im upragnione świadectwa. Było mnóstwo wzruszeń i podziękowań. Gratulujemy wszystkim uczniom promocji do następnej klasy, a wszystkim uczniom ostatnich klas ukończenia szkoły.

Życzymy wszystkim udanych wakacji i zapraszamy we wrześniu na rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego.

UWAGA!
Osoby zainteresowane zdjęciami indywidualnymi z wczorajszej bądź dzisiejszej uroczystości prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub na Facebooku.

19 czerwca 2019


Czytaj więcej o: Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Pożegnanie absolwentów

Przejdź do - Pożegnanie absolwentów

Dzisiaj w godzinach popołudniowych odbyła się przepiękna uroczystość pożegnania uczniów klas III gimnazjum oraz klasy VIII. Na uroczystość przybyła Radna naszego miasta Pani Renata Chmielewska, Przewodnicząca RR - Pani Katarzyna Migacz oraz Rodzice, Rodzeństwo a nawet Babcie i Dziadkowie naszych absolwentów. Podczas uroczystości wyróżniającym się uczniom kończącym szkołę wręczono pamiątkowe statuetki, książki oraz dyplomy. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne oraz podziękowania za zaangażowanie na rzecz szkoły. Młodzież w ciepłych słowach podziękowała nauczycielom oraz pozostałym pracownikom szkoły. "Władzę" w szkole przejął nowy przewodniczący, a od dziś sztandarem opiekował się będzie nowy poczet sztandarowy,. Było mnóstwo wzruszeń, bo uroczystość miała charakter historyczny - kończy swoją działalność Gimnazjum nr 8, ale zaczyna Szkoła Podstawowa nr 21. 


Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że dzisiejsze spotkanie miało właśnie taki charakter, a nie inny.

18 czerwca 2019


Czytaj więcej o: Pożegnanie absolwentów

Podziękowanie za maskotki

Dzień pustej klasy

Przejdź do - Dzień pustej klasy

Dzisiaj na porannych lekcjach, kiedy temperatura nie dawała się jeszcze wszystkim we znaki, uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli w akcji "Dzień pustej klasy". Uczniowie młodszych klas przygotowali się do akcji znakomicie. Mięli ze sobą piknikowe koce oraz koszyki, a w nich tylko zdrowe przekąski w postaci świeżych owoców i naturalnych soków. Był to też czas do integracji klas poprzez wspólną zabawę. Dziękujemy rodzicom za "zaopatrzenie " dzieci w pyszne smakołyki. Akcja oczywiście była bardzo chwalona przez uczniów, którzy pytali kiedy zostanie powtórzona.

14 czerwca 2019


Czytaj więcej o: Dzień pustej klasy

Spotkanie integracyjne klasy II

Przejdź do - Spotkanie integracyjne klasy II

W minioną środę 12 czerwca br. uczniowie klasy II wraz ze swoimi rodzicami, rodzeństwem i wychowawcą w godzinach popołudniowych spotkali się w Ośrodku Edukacji Ekologiczno – Geologicznej GEOsfera w Jaworznie na klasowym pikniku integracyjnym. Jak piknik to nie mogło zabraknąć grillowanych kiełbasek, mnóstwa wspólnej zabawy, ciekawych rozmów, ale przede wszystkim lepszego wzajemnego poznania. Spotkanie udało się tak bardzo, że z żalem wszyscy wracali do domów. Był to pierwszy taki piknik klasowy, ale jak wszyscy zgodnie twierdzą nie ostatni. Termin kolejnego został już wstępnie wyznaczony.

14 czerwca 2019


Czytaj więcej o: Spotkanie integracyjne klasy II

Karta rowerowa

Przejdź do - Karta rowerowa

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy IV przystąpili do jednego z pierwszych w swoim życiu, ale ważnego egzaminu. Egzaminem tym, był egzamin praktyczny na kartę rowerową pod bacznym okiem funkcjonariuszy policji z Wydziału Ruchu  Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie. Aby przystąpić do "jazdy" uczniowie musieli zdać część testową. Jak nie trudno zgadnąć w obu częściach egzaminu uczniowie poradzili sobie znakomicie. Gratulujemy i życzymy bezpiecznych wojaży na rowerach.  

13 czerwca 2019


Czytaj więcej o: Karta rowerowa