Uczniowie korzystający ze świetlicy uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez wychowawców.

Do świetlicy przyjmowani są uczniowie w oparciu o wypełnioną kartę zgłoszenia ucznia.

Opieką otoczeni są także uczniowie dojeżdżający do szkoły, zwolnieni z zajęć lub objęci opieką społeczną.

Wychowawcy świetlicy:

mgr Stanisław Kurek

mgr Urszula Cięciel

mgr Sabina Opyd

mgr Katarzyna Bochenek

mgr  Sylwia Bednarek

Godziny otwarcia świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2018/2019

Poniedziałek 7.00 – 8.40 11.25 – 16.00
Wtorek 7.00 – 9.35 10.40 – 16.00
Środa 7.00 – 8.40 11.25 – 16.00
Czwartek 7.00 – 8.40 11.25 – 16.00
Piątek 7.00 – 7.50 11.25 – 16.00

Dokumenty świetlicy 2018/2019

Regulamin świetlicy

Procedury obowiązujące w świetlicy

Plan pracy

Karta zgłoszenia do świetlicy 2018/2019

Karty zgłoszenia do świetlicy szkolnej przyjmowane będą od 3 września 2018r.

14 sierpnia 2018

Prace plastyczne z odpadów

Uczniowie klasy I i II na zajęciach świetlicowych wykonali prace plastyczne, wykorzystując rolki z papieru toaletowego i kartony po owocach. Zajęcia rozwijały kreatywność i pomysłowość uczniów oraz utrwalały zasady współpracy w grupie. Prace uczniów ozdabiają naszą świetlicę.

2 lutego 2019

Włóczka i plastikowe kubeczki.

Przejdź do - Włóczka i plastikowe kubeczki.

Podczas kilku ostatnich zajęć świetlicowych uczniowie tworzyli prace z włóczki i plastikowych kubeczków. Dzieci ćwiczyły zdolności manualne oraz rozwijały swoją kreatywność. Powstało kilka "włóczkowych ludków" i kolorowe kubeczki do picia. Efekty "zabawy" można podziwiać w galerii.

21 stycznia 2019

Międzyszkolny konkurs „Bajeczna bombka choinkowa” rozstrzygnięty.

Przejdź do - Międzyszkolny konkurs „Bajeczna bombka choinkowa” rozstrzygnięty.

Na konkurs nadesłano 31 prac uczniów klas I – III z 5 szkół podstawowych naszego miasta. Wszystkie prace spełniały warunki konkursu. Były  wykonane z zastosowaniem  różnych technik, pomysłowe i bardzo staranne. Komisja oceniająca miała trudne zadanie, udało się jednak wyłonić laureatów konkursu.

Oto oni:

I miejsce – Kamila Piecka SP 20,

II miejsce – Natalia Bielicka SP 12 i Amelia Obiała SP21,

III miejsce – Julia Bycina SP 22 i Lena Rosa SP 14.

Wszystkie prace konkursowe można oglądać na ekspozycji w korytarzu szkolnym.

Serdecznie dziękujemy Wydziałowi Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie za współudział w ufundowaniu nagród dla uczestników konkursu.

18 grudnia 2018

Turniej gier planszowych.

Dużym zainteresowaniem naszych świetliczków cieszą się rozgrywki w szachy, warcaby, skoczki oraz inne gry planszowe. Dobrze wyposażona świetlica to częściowo zasługa rodziców, którzy ofiarowali wiele gier. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie naszej świetlicy.

9 grudnia 2018

Świąteczny wystrój świetlicy.

Przejdź do - Świąteczny wystrój świetlicy.

Nasza świetlica przybiera klimat świąteczny. Świetliczki z wielkim zaangażowaniem projektują, wycinają i kleją różne ozdoby. Ich prace można podziwiać w świetlicy, jak już pięknieje przed świętami.

9 grudnia 2018

Ozdoby świąteczne

W minionych dniach uczniowie świetlicy szkolnej ozdabiali przedmioty wykonane z domowej masy porcelanowej. Wykazali się ogromnym zaangażowaniem i pomysłowością. Efekty ich pracy można podziwiać w świetlicy szkolnej oraz na zamieszczonych zdjęciach.

1 grudnia 2018

"Bajeczna bombka choinkowa"

Zajęcie świetlicowe 2017/2018

Przejdź do - Zajęcie świetlicowe 2017/2018

W galerii zdjecia z naszych zajeć świetlicowych.

19 kwietnia 2018

Poniżej kilka zdjęć z naszej nowej świetlicy.

6 października 2017