Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Ostatni rajd w tym roku szkolnym

Ostatni rajd w tym roku szkolnym

Nasza grupa wędrowna w sobotę 18 czerwca br. po raz 10 w tym roku szkolnym uczestniczyła w rajdzie pieszym zorganizowanym przez Komisję Turystyki Pieszej PTTK Oddział Jaworzno. Wędrowcy poruszali się szlakiem czarnym od kropki do kropki na trasie z Płok przez Rezerwat przyrody "Ostra Góra " z metą nad zalewem Chechło. Cóż to był za dzień! Pełen słońca i pozytywnej energii, a to za sprawą II miejsca w konkursie "Najlepsza Szkoła w Turystyce Pieszej". Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Niestety teraz czeka nas dwumiesięczna przerwa wakacyjna, ale od września ruszamy w trasę.  Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego wędrowania.

Tekst. A Zwolińska

Dziękujemy Pani Anecie Zwolińskiej, za każdą sobotę rajdową oraz za poświęcony czas.

Wytworzono:2022-06-21 12:26przez:
Opublikowano:2022-06-21 12:28przez: Redaktor SP21