Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Narodowe Czytanie 2020

Narodowe Czytanie 2020

W tym roku Narodowe Czytanie zostało przygotowane w innej formie niż zazwyczaj. Uczniowie klasy 7 wraz z nauczycielem języka polskiego w ramach zajęć rozwijających uzdolnienia oraz we współpracy z biblioteką szkolną przygotowali fragment ,,Balladyny” Juliusza Słowackiego. 11 września 2020 roku swoje wystąpienie uwiecznili w postaci filmu. Tłem dla czytających uczniów była specjalnie przygotowana dekoracja z symbolizującymi treść utworu pnączami malin. Każdy z siódmoklasistów miał na sobie elementy garderoby charakterystyczne dla danej postaci. Dziś nagrany filmik został zaprezentowany uczniom klasy 4, 6 i 7. Taka niecodzienna forma promocji czytelnictwa spodobała się naszym uczniom.

W galerii publikujemy zdjęcia, a poniżej nagrany filmik.

Wytworzono:2020-09-15 10:05przez:
Opublikowano:2020-09-15 00:00przez: