Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Dzisiaj, 25 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Oczywiście nasi uczniowie wraz z nauczycielami przyłączyli się do tego „świętowania”.  Pani Pedagog przedstawiła prezentację multimedialną o misiu, a następnie każde dziecko zaprezentowało swojego ulubionego pluszaka. Pani Aneta, w ramach działań biblioteki szkolnej zaprosiła uczniów klasy 1 i 2 na spotkanie czytelnicze online,  podczas którego wykorzystując teatrzyk kamnishibai przedstawiła „puchatkową” opowieść „Jesień”, po wysłuchaniu której uczniowie samodzielnie zaprojektowali, a następnie wymalowali farbami narysowanego misia.

Wszystkie misie małych artystów są piękne, kolorowe i niepowtarzalne o czym można się przekonać, oglądają galerię prac poniżej.

Warto nadmienić, że nawet uczniowie klasy IV podczas zajęć z wychowawcą, chętnie zaprezentowali swoich pluszowych przyjaciół.

Wytworzono:2020-11-25 20:42przez:
Opublikowano:2020-11-25 00:00przez: