Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - "Razem na Święta"

"Razem na Święta"

#Razem na Święta to akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej do której przystąpiliśmy po raz kolejny. W ramach akcji uczniowie klasy II samodzielnie wykonali kartki świąteczne podczas zajęć i wrzucili je do skrzynek pocztowych lub wręczyli osobiście sąsiadom i bliskim.

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, miłości, rodzinnych spotkań i serdecznych życzeń. Są jednak wśród nas osoby samotne i schorowane, dla których Święta to okres smutku i przygnębienia, dlatego uczniowie klasy pierwszej postanowili sprawić odrobinę radości, oraz umilić świąteczny czas podopiecznym Domu Opieki Seniora „Jesień na Letniej”, samodzielnie przygotowanymi kartkami z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Klasa IV przygotowała kartki dla „Przyjaciół szkoły”, a klasa VI życzenia oraz kartki dla naszych emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły.

Klasa III wykonała piękne ozdoby świąteczne, którymi obdarowała swoich najbliższych - babcie i dziadków.

Bardzo dziękujemy wszystkim za tak wielkie zaangażowanie i oczywiście przyłączamy się do wspaniałych życzeń świątecznych.

Wytworzono:2020-12-23 15:25przez:
Opublikowano:2020-12-23 00:00przez: