Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

W dniu wczorajszym, nieco inaczej niż w latach poprzednich, odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas młodszych. Ze względu na obostrzenia epidemiczne, każda klasa zabawę miała oddzielnie, ale mimo to, wszyscy bawili się świetnie.

Dzieci w przepięknych strojach bawiły się na sali gimnastycznej. W rytm muzyki przechodziły pod widłami diabła. Macarena była hitem, a przy Wyginam Śmiało Ciało, każdy prezentował swoje taneczne zdolności. Były słodkie poczęstunki, quizy i krzyżówki z wiedzy o karnawale. W klasie III nawet wybrano Króla i Królową balu. Zabawa wśród balonów, będzie z pewnością, jedną z tych, których się nie zapomina!

Bardzo dziękujemy rodzicom uczniów, za przygotowanie wspaniałych strojów, słodkości oraz materiałów do dekoracji.

Wytworzono:2021-02-13 09:29przez:
Opublikowano:2021-02-13 00:00przez: