Uczennica klasy VIII naszej szkoły została laureatką II miejsca V Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej – Konkursu Wiedzy o Powietrzu i Zmianach Klimatu. Organizatorem konkursu była Edukacyjna Sieć Antysmogowa w ramach NASK – PIB.
Nikoli składamy gratulacje!
Tekst: U. Cięciel