Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie

„Trzymaj Formę” 2025/2026 - podsumowanie działań

W roku szkolnym 2025/2026 nasza szkoła aktywnie realizowała Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj Formę”, którego celem jest promowanie zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania oraz aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

W ramach programu uczniowie uczestniczyli w licznych działaniach edukacyjnych, sportowych i profilaktycznych. Organizowaliśmy aktywne przerwy, rajdy piesze, zajęcia sportowe, warsztaty dotyczące zdrowego odżywiania,  Dzień pustej klasy - „Śniadanie na trawie”, konkursy oraz projekty promujące zdrowe nawyki. Realizowane działania pozwalały uczniom zdobywać wiedzę, rozwijać umiejętności oraz kształtować postawy sprzyjające dbaniu o zdrowie.

 

Zwieńczeniem całorocznej pracy było otrzymanie certyfikatu potwierdzającego udział szkoły w programie „Trzymaj Formę”. To wyróżnienie jest dowodem zaangażowania uczniów, nauczycieli oraz całej społeczności szkolnej w promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację programu i gratulujemy uczniom aktywnego udziału w podejmowanych działaniach!

Koordynatorzy:

A. Zwolińska, A. Gierek

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2026-06-22 14:11przez:
Opublikowano:2026-06-22 14:12przez: Redaktor SP21
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie
Odwiedziny:7

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.