Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Zajęcia świetlicowe 2022/2023

Informacje

Szkoła Podstawowa nr 21

Zajęcia świetlicowe 2022/2023

Artykuły

 • Witaj wiosno!

  Wiosna zawitała do naszej świetlicy. Nasi wychowankowie opowiadali o jej pierwszych zwiastunach spotkanych podczas spacerów. Przypomnieliśmy sobie przysłowia i piosenki związane z wiosną. Wykonywanie kolorowych prac plastycznych wprowadziło nas w radosny, wiosenny nastój.

  Czytaj Więcej o: Witaj wiosno!
 • Dzień Kobiet

  W dniach poprzedzających Dzień Kobiet nasi wychowankowie przygotowali laurki dla swoich mam. Wykonali również poster z życzeniami dla wszystkich kobiet szkolnej społeczności. Kolorując tematyczne malowanki rozmawialiśmy o zawodach, w jakich dziś pracują kobiety. Prace świetliczaków przyozdobiły nasza świetlicę.

  Czytaj Więcej o: Dzień Kobiet
 • Dzień Bezpiecznego Internetu

  Nasza świetlica szkolna przyłączyła się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, by zwrócić dzieciom uwagę na problematykę bezpieczeństwa online, a także promować pozytywne wykorzystanie internetu. Uczniowie brali udział w pogadance, oglądali filmy z serii „Sieciaki pl” i wykonali plakat informujący o podstawowych zasadach bezpiecznego korzystania z sieci. Wychowankowie świetlicy uczestniczyli także w specjalnych webinarach Polskiego Centrum Safer Internet pt: „Jeden link i 100 kłopotów” oraz „Jak radzić sobie z dezinformacją w sieci?”

  Czytaj Więcej o: Dzień Bezpiecznego Internetu
 • Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego „Zimowy pejzaż”

  W konkursie zorganizowanym przez świetlicę szkolną uczestniczyli uczniowie klas I-III naszej szkoły. Konkursowe prace zachwycały pomysłowością i starannością wykonania. Mimo braku śniegu za oknem mogliśmy, dzięki „Zimowym pejzażom” przenieść się w magiczną krainę zimy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

  Oto lista nagrodzonych:

  I miejsce Klara Jachymczyk, kl. II

  II miejsce Antonina Pielorz, kl. III

  III miejsce Jakub Nowak, kl. I

  Wyróżnienie otrzymuje: Jakub Michalski, kl I

  Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

  Tekst: B. Stuchlik

  Czytaj Więcej o: Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego „Zimowy pejzaż”
 • Walentynki

  Z okazji walentynek wychowankowie naszej świetlicy wykonali z dużym zaangażowaniem „walentynki” i pomysłowe dekoracje, które wprowadziły nas w sympatyczną atmosferę tego święta.

  Czytaj Więcej o: Walentynki
 • Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

  W związku z przypadającym w listopadzie Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka wychowankowie naszej świetlicy obejrzeli film edukacyjny pt: „Co to są prawa dziecka?, który dzięki kolorowym obrazkom i animacjom w przyjazny sposób pomógł zapoznać się z ich prawami i zrozumieć trudniejsze zagadnienia takie jak na przykład: prawo do prywatności. W filmie uczniowie poznali organizacje, do których mogą zwrócić się o pomoc w przypadku łamania ich praw. Dzieci śpiewały również „Piosenkę o Prawach Dziecka” Małej Orkiestry Dni Naszych i kolorowały obrazki przedstawiające podstawowe prawa.

   

  Czytaj Więcej o: Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-10-13 23:47przez:
Opublikowano:2022-10-13 23:47przez: Opiekun świetlicy
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie
Odwiedziny:1705

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.