Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Rok szkolny 2018/2019

Informacje

Szkoła Podstawowa nr 21

Rok szkolny 2018/2019

Artykuły

 • WOŚP

  W minioną niedzielę, 13 stycznia 2019r. grupa uczniów naszej szkoły, za zgodą swoich rodziców, uczestniczyła w 27 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

  Po odebraniu puszek, identyfikatorów i serduszek, od wczesnych godzin porannych kwestowali w Jeleniu.  Pomimo mroźnej aury, mieszkańcy licznie podchodzili do wolontariuszy, aby wrzucić pieniądze do puszek. Po południu uczniowie udali się do centrum handlowego Galena gdzie odbywał się finał WOŚP  i oddali puszki z pieniędzmi. Uczniowie bardzo się cieszyli, że mogli wziąć udział w tak wielkim wydarzeniu.

  Czytaj Więcej o: WOŚP
 • Świąteczna zbiórka dla bezdomnych osób

  Z całego serca dziękujemy uczniom i ich rodzicom, którzy odpowiedzieli na apel naszego Szkolnego Koła Wolontariatu i przyłączyli się do zbiórki rzeczy dla osób bezdomnych ze schroniska w Jaworznie. 
  W tak krótkim czasie udało się zebrać: cukier 9 kg, konserwy 36 szt, herbata 6 szt, kawa 3 szt, czekolada 2 szt, szampon 7 szt, mydło 50 szt, płyn do kąpieli 1 szt, żel pod prysznic 3 szt, płyn do naczyń 2 szt, mleczko do czyszczenia 2 szt, płyn do podłogi 1 szt, pasta do zębów 4 szt, maszynka do golenia 4 szt, żel do golenia 1 szt, ręczniki 11 szt, dezodorant 2 szt, ścierki uniwersalne 10 szt, chusteczki higieniczne 10 szt, koc 1 szt.

  Dziś w przededniu wigilii Bożego Narodzenia wszystkie zebrane produkty zostały przekazane do schroniska. Bardzo się cieszymy, że jesteśmy #RazemNaŚwięta Dziękujemy!

   

  Czytaj Więcej o: Świąteczna zbiórka dla bezdomnych osób
 • Zbiórka maskotek

  Dziękujemy wszystkim (również osobom spoza naszej szkoły), którzy przyłączyli się do zaproponowanej przez nas zbiórki maskotek. Jak informowaliśmy na plakatach, zebrane maskotki miały pojechać do dzieci do Kambodży, jednak zainteresowanie akcją było tak duże, że przerosło możliwości logistyczne organizatorów.

  "Nasze" maskotki zostają więc w Polsce, a dziś wysłaliśmy je do Fundacji "Dziewczynka z zapałkami" z Łodzi. W sumie zebraliśmy ponad 100 maskotek, które wypełniły dwa ogromne kartony o łącznej masie 27 kg. Mamy nadzieję, że w tym przedświątecznym czasie trafią do potrzebujących dzieciaków. 

  Bądźmy "Razem na Święta".

   

  Czytaj Więcej o: Zbiórka maskotek
 • Bądźmy "Razem na Święta"

  Szanowni Rodzice,

  wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a więc czas radości, miłości oraz chwile dzielenia się opłatkiem. Pamiętajmy jednak, że nie każdy ma ciepły kąt i rodzinę, z którą spędzi świąteczne chwile. Nasza szkoła pragnie uczyć dzieci i młodzież empatii oraz wrażliwości na los innych ludzi, dlatego też Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza zbiórkę: ręczników, środków czystości, środków higienicznych oraz żywności trwałej (bez produktów typu: mąka, kasza, ryż, makaron) . Wszystkie dary przekażemy Schronisku dla bezdomnych w Jaworznie.

  W ubiegłym roku wspieraliśmy Wspólnotę Betlejem. Pokażmy również teraz, że potrafimy się dzielić tym, co mamy. Jeśli każde dziecko przyniesie chociaż jeden dar, to będzie to jego cegiełka w tę piękną inicjatywę. Niech te przyniesione przez Was rzeczy będą niczym opłatek, którym łamiemy się przy wigilijnym stole – symbolem dzielenia się miłością i braterstwa.

  Bądźmy „Razem na Święta”.

   

  Czytaj Więcej o: Bądźmy "Razem na Święta"
 • Z wizytą w TOZ oddział Jaworzno

  W dniu wczorajszym, przedstawiciele naszego Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunem udali się do zarządu Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Oddział Jaworzno celem przekazania karmy dla kotów, którą zbieraliśmy od początku października.

  Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom za włączenie się w tą cenną akcję.

  Czytaj Więcej o: Z wizytą w TOZ oddział Jaworzno

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2019-01-17 06:57przez:
Opublikowano:2019-01-17 00:00przez:
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie
Odwiedziny:5759

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.