Realizacja programu profilaktycznego „RÓWIEŚNICY” 2025/2026
22 czerwca 2026
W roku szkolnym 2025/2026 w szkole realizowany był ogólnopolski program profilaktyczny „RÓWIEŚNICY”, którego celem jest przeciwdziałanie przemocy rówieśniczej, ze szczególnym uwzględnieniem cyberprzemocy, poprzez rozwijanie kompetencji społecznych i emocjonalnych uczniów. Program został opracowany przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę i skierowany jest do młodzieży w wieku 13–16 lat.