Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień Chłopca

Dzień Chłopca

W tym roku dzień chłopca wypadł w sobotę. Samorząd Uczniowski już w czwartek rozpoczął świętowanie tego dnia. Dziewczynki ze wszystkich klas wybrały swojego super chłopca - najsympatyczniejszego, najmilszego, najbardziej pomocnego i uśmiechniętego kolegę. Na apelu przedstawiły swoich wybrańców, charakteryzując krótko każdego z nich. Następnie żeńska część społeczności szkolnej wybrała w wyniku głosowania "Super chłopca SP 21" w dwóch kategoriach: klas młodszych (I - III) oraz klas starszych (IV - VII). W piątek ogłoszono wyniki głosowania. W kategorii klas młodszych tytuł "Super chłopca" otrzymał uczeń klasy III - Alan Patrzylas, a w kategorii klas starszych, drugi rok z rzędu, "Super chłopakiem" wybrano ucznia klasy VII - Szymona Kostrzewę. Szkolni oraz klasowi super chłopcy otrzymali certyfikaty i upominki ufundowane przez SU, a pozostali chłopcy na osłodę zostali poczęstowani czekoladkami.

Tekst: E. Proksa

Wytworzono:2023-10-02 10:39przez: