Pani Wiosna

Natalia z klasy I zajęła II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym - "Pani Wiosna", organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 14 w Jaworznie. Gratulujemy

11 czerwca 2019

"Eko-zabawka"

Miło nam poinformować, iż uczeń naszej szkoły zajął  III miejsce w  Miejskim Konkursie Plastycznym „Eko – zabawka z recyklingu”  organizowanym przez  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Jaworznie. wszystkie prace konkursowe można obejrzeć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie w  terminie 27.05 - 31.05.2019r. Serdecznie zapraszamy, a Filipowi gratulujemy.

29 maja 2019

Międzyszkolny konkurs „Bajeczna bombka choinkowa” rozstrzygnięty.

Przejdź do - Międzyszkolny konkurs „Bajeczna bombka choinkowa” rozstrzygnięty.

Na konkurs nadesłano 31 prac uczniów klas I – III z 5 szkół podstawowych naszego miasta. Wszystkie prace spełniały warunki konkursu. Były  wykonane z zastosowaniem  różnych technik, pomysłowe i bardzo staranne. Komisja oceniająca miała trudne zadanie, udało się jednak wyłonić laureatów konkursu.

Oto oni:

I miejsce – Kamila Piecka SP 20,

II miejsce – Natalia Bielicka SP 12 i Amelia Obiała SP21,

III miejsce – Julia Bycina SP 22 i Lena Rosa SP 14.

Wszystkie prace konkursowe można oglądać na ekspozycji w korytarzu szkolnym.

Serdecznie dziękujemy Wydziałowi Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie za współudział w ufundowaniu nagród dla uczestników konkursu.

18 grudnia 2018

Turniej gier planszowych.

Dużym zainteresowaniem naszych świetliczków cieszą się rozgrywki w szachy, warcaby, skoczki oraz inne gry planszowe. Dobrze wyposażona świetlica to częściowo zasługa rodziców, którzy ofiarowali wiele gier. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie naszej świetlicy.

9 grudnia 2018

"Bajeczna bombka choinkowa"