Podziękowanie za zbiórkę

W miniony piątek 17 maja br.  wolontariuszki z naszej szkoły wraz z opiekunem SU uczestniczyły w spotkaniu w sali obrad Urzędu Miejskiego w Jaworznie gdzie otrzymały od Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna i Stowarzyszenia Jaworzno to My podziękowanie za udział w I etapie IV Akcji Charytatywnej na Rzecz Domu Dziecka w Jaworznie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim naszym uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy przyłączyli się do zbiórki na rzecz wakacji dzieci z jaworznickiego Domu Dziecka. Dziękujemy Martynie i Julce oraz opiekunom SU za przeprowadzenie akcji na terenie naszej szkoły.

21 maja 2019

Uroczystości miejskie - 3 Maja

Przejdź do - Uroczystości miejskie -  3 Maja

Dziś obchodzimy 228 rocznicę uchwalenia pierwszej polskiej konstytucji. Jak wszyscy wiemy, była to druga na świecie, a pierwsza w Europie ustawa zasadnicza. W dniu tak ważnej rocznicy nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszej szkoły na obchodach miejskich tego ważnego dla nas Polaków święta.

3 maja 2019

Dzień Marchewki

Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Marchewki. Dominowały pomarańczowe stroje lub gadżety w tym kolorze. Każda klasa przygotowała coś "na ząb" do degustacji, oczywiście z głównym składnikiem jakim jest marchewka. Oprócz tego odbył się pokaz mody klasowych " marchewek". Klasy zaprezentowały swoje plakaty promujące zdrowe odżywianie, hasła reklamujące marchewkę. Rozwiązywaliśmy także krzyżówki przygotowane przez każdą klasę.

4 kwietnia 2019

Akcja charytatywna na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie

Przejdź do - Akcja charytatywna na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie

Nasza szkoła przystąpiła do "IV akcji charytatywnej na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie", której celem jest zbiórka środków pieniężnych na wakacje dla jego wychowanków. Akcja organizowana jest przez Młodzieżową Radę Miasta Jaworzna oraz Stowarzyszenie Jaworzno to My. Wolontariuszkami w naszej szkole są Martyna i Julia, którym dziękujemy za podjęte działania. Akcja trwa do piątku 29 marca br.

25 marca 2019

Jaka jest nasza szkoła?

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu pokazującego, jak zmieniła się nasza szkoła od kiedy została reaktywowana w niej Szkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w Jaworznie.

9 marca 2019

Konkurs

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkie klasy wraz z wychowawcami do wzięcia udziału w konkursie:

5 grudnia 2018

Andrzejki 2018

Wczorajszy dzień obfitował w naszej szkole w andrzejkowe wróżby. Każdą klasę odwiedziły dwie przesympatyczne czarownice, dzięki którym mogliśmy wywróżyć sobie, czy w najbliższym czasie spotka nas szczęście czy pech. Chętni uczniowie wbijali również szpilkę w serca, wybierając imię przyszłego męża lub żony. Także na szkolnym korytarzu pojawili się andrzejkowi wróżbici.

Dziękujemy wszystkim za udaną zabawę, a Samorządowi Uczniowskiemu za przygotowanie atrakcji.

1 grudnia 2018