Gość na świetlicy

Na świetlicę zawitał dziś gość - nasza pani pielęgniarka, która rozmawiała z dziećmi o urazach. Zaprezentowała prawidłowy sposób zakładania opatrunków. Uczniowie z radością podjęli próby opatrzenia różnego rodzaju ran i bandażowali się wzajemnie. Na koniec wzięli udział w konkursie na najstaranniej zwinięty bandaż. Dziękujemy p. Elżbiecie za wspaniałe zajęcia.

28 marca 2019

Poniżej kilka zdjęć z naszej nowej świetlicy.

6 października 2017

Zajęcie świetlicowe 2017/2018

Przejdź do - Zajęcie świetlicowe 2017/2018

W galerii zdjecia z naszych zajeć świetlicowych.

19 kwietnia 2018

"Bajeczna bombka choinkowa"

Ozdoby świąteczne

W minionych dniach uczniowie świetlicy szkolnej ozdabiali przedmioty wykonane z domowej masy porcelanowej. Wykazali się ogromnym zaangażowaniem i pomysłowością. Efekty ich pracy można podziwiać w świetlicy szkolnej oraz na zamieszczonych zdjęciach.

1 grudnia 2018

Świąteczny wystrój świetlicy.

Przejdź do - Świąteczny wystrój świetlicy.

Nasza świetlica przybiera klimat świąteczny. Świetliczki z wielkim zaangażowaniem projektują, wycinają i kleją różne ozdoby. Ich prace można podziwiać w świetlicy, jak już pięknieje przed świętami.

9 grudnia 2018

Turniej gier planszowych.

Dużym zainteresowaniem naszych świetliczków cieszą się rozgrywki w szachy, warcaby, skoczki oraz inne gry planszowe. Dobrze wyposażona świetlica to częściowo zasługa rodziców, którzy ofiarowali wiele gier. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie naszej świetlicy.

9 grudnia 2018

Międzyszkolny konkurs „Bajeczna bombka choinkowa” rozstrzygnięty.

Przejdź do - Międzyszkolny konkurs „Bajeczna bombka choinkowa” rozstrzygnięty.

Na konkurs nadesłano 31 prac uczniów klas I – III z 5 szkół podstawowych naszego miasta. Wszystkie prace spełniały warunki konkursu. Były  wykonane z zastosowaniem  różnych technik, pomysłowe i bardzo staranne. Komisja oceniająca miała trudne zadanie, udało się jednak wyłonić laureatów konkursu.

Oto oni:

I miejsce – Kamila Piecka SP 20,

II miejsce – Natalia Bielicka SP 12 i Amelia Obiała SP21,

III miejsce – Julia Bycina SP 22 i Lena Rosa SP 14.

Wszystkie prace konkursowe można oglądać na ekspozycji w korytarzu szkolnym.

Serdecznie dziękujemy Wydziałowi Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie za współudział w ufundowaniu nagród dla uczestników konkursu.

18 grudnia 2018

Włóczka i plastikowe kubeczki.

Przejdź do - Włóczka i plastikowe kubeczki.

Podczas kilku ostatnich zajęć świetlicowych uczniowie tworzyli prace z włóczki i plastikowych kubeczków. Dzieci ćwiczyły zdolności manualne oraz rozwijały swoją kreatywność. Powstało kilka "włóczkowych ludków" i kolorowe kubeczki do picia. Efekty "zabawy" można podziwiać w galerii.

21 stycznia 2019

Prace plastyczne z odpadów

Uczniowie klasy I i II na zajęciach świetlicowych wykonali prace plastyczne, wykorzystując rolki z papieru toaletowego i kartony po owocach. Zajęcia rozwijały kreatywność i pomysłowość uczniów oraz utrwalały zasady współpracy w grupie. Prace uczniów ozdabiają naszą świetlicę.

2 lutego 2019