Przewodniczący SU:    Martyna Kula

Regulamin Samorządu Uczniowskiego.

Akcja charytatywna na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie

Przejdź do - Akcja charytatywna na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie

Nasza szkoła przystąpiła do "IV akcji charytatywnej na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie", której celem jest zbiórka środków pieniężnych na wakacje dla jego wychowanków. Akcja organizowana jest przez Młodzieżową Radę Miasta Jaworzna oraz Stowarzyszenie Jaworzno to My. Wolontariuszkami w naszej szkole są Martyna i Julia, którym dziękujemy za podjęte działania. Akcja trwa do piątku 29 marca br.

25 marca 2019

Jaka jest nasza szkoła?

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu pokazującego, jak zmieniła się nasza szkoła od kiedy została reaktywowana w niej Szkoła Podstawowa nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w Jaworznie.

9 marca 2019

Konkurs

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkie klasy wraz z wychowawcami do wzięcia udziału w konkursie:

5 grudnia 2018

Andrzejki 2018

Wczorajszy dzień obfitował w naszej szkole w andrzejkowe wróżby. Każdą klasę odwiedziły dwie przesympatyczne czarownice, dzięki którym mogliśmy wywróżyć sobie, czy w najbliższym czasie spotka nas szczęście czy pech. Chętni uczniowie wbijali również szpilkę w serca, wybierając imię przyszłego męża lub żony. Także na szkolnym korytarzu pojawili się andrzejkowi wróżbici.

Dziękujemy wszystkim za udaną zabawę, a Samorządowi Uczniowskiemu za przygotowanie atrakcji.

1 grudnia 2018