Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Styczeń w świetlicy

Styczeń w świetlicy

Na początku stycznia zajęliśmy się robótkami ręcznymi z wykorzystaniem materiałów i narzędzi z programu „Laboratoria przyszłości”. Uczyliśmy się nawlekać igły, robić węzełki, przyszywać guziki, szyć i wyszywać. Efektem naszej pracy były własnoręcznie uszyte torebki na drobiazgi. Następnie przygotowywaliśmy się do obchodów Dnia Babci i Dziadka. Dzieci kolorowały malowanki na tę okazję, robiły laurki i tulipany techniką origami. W ostatnim tygodniu przed feriami skupiliśmy się na omówieniu zasad bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych. Świetliczaki oglądały prezentację oraz wykonały plakat pt. „Bezpieczne ferie”.

Wytworzono:2024-02-13 10:28przez:
Opublikowano:2024-01-26 10:35przez: Opiekun świetlicy