Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Styczeń 2024

Styczeń 2024

W styczniu na lekcji techniki uczniowie klasy IV wykonywali maski karnawałowe z wykorzystaniem pistoletów do kleju na gorąco, zakupionych w ramach programu „Laboratoria przyszłości”. Uczniowie z entuzjazmem przystąpili do pracy, w twórczy sposób ozdabiali swoje maski piórkami, koralikami, guzikami, gotowymi aplikacjami, naklejkami, puszystymi drucikami. Każdy czwartoklasista pod koniec lekcji z dumą zaprezentował przygotowaną przez siebie maskę karnawałową.

#LaboratoriaPrzyszłości  #MEiN #CentrumGovTech #technologie #edukacja #nauka #EdTech #EduTech #szkoła #naukapoprzezzabawę #integracja

Wytworzono:2024-03-01 09:15przez:
Opublikowano:2024-03-01 21:49przez: Redaktor SP21