Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Kompetencje miękkie – czym są oraz czy je znamy?

Kompetencje miękkie – czym są oraz czy je znamy?

Uczniowie klasy VII uczestniczyli w zajęciach z zakresu doradztwa zawodowego, które zostały przeprowadzone przez pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie. Tematem zajęć było: „Kompetencje miękkie – czym są oraz czy je znamy?”. Spotkanie było ciekawe i prowadzone aktywnymi metodami. Uczniowie pracowali przy wykorzystaniu aplikacji mentimeter.com odpowiadając na pytania zadane przez Panie prowadzące. Pracowali także w parach, gdzie ich zadaniem było poznanie kompetencji niezbędnych do wykonywania zawodów z różnych dziedzin. Uczniowie chętnie opowiadali o swoich planach na przyszłość. Dziękujemy za kreatywne zajęcia.

Tekst: doradca zawodowy - A. Gierek

Wytworzono:2024-04-18 18:24przez: