mLegitymacja szkolna

9 września 2019

Nasza szkoła oferuje usługę wydawania mLegitymacji, czyli cyfrowego odpowiednika legitymacji szkolnej w formie aplikacji na smartfona (na razie tylko z systemami „Android”).

Warunki wydania mLegitymacji szkolnej:

1. Uczeń musi uczęszczać do Szkoły Podstawowej nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w Jaworznie i posiadać ważną „Legitymację szkolną” w wersji papierowej.
  2. Rodzic ucznia musi zgłosić się do sekretariatu szkoły w celu otrzymania raportu z kodem QR i kodem aktywacyjnym – wypełnia odpowiedni wniosek.

Uruchomienie mLegitymacji szkolnej na smartfonie

1. Pobranie i zainstalowanie na smartfonie aplikacji „mObywatel” ze sklepu Play https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.nask.mobywatel&hl=pl
  2. Utworzenie w aplikacji mObywatel konta zabezpieczonego hasłem.
  3. Dodanie w aplikacji mObywatel profilu mLegitymacja.
  4. Skonfigurowanie profilu mLegitymacja za pomocą kodu QR i kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.

Więcej informacji >>> LINK <<<

WNIOSEK  >>> Do pobrania <<<