Informacje z MEN, KO i CKE

1.  strona internetowa Ministerstwa Edukacji Narodowej   https://men.gov.pl/

2. strona internetowa Kuratorium Oświaty w Katowicach http://www.kuratorium.katowice.pl/

3. Broszura dobra szkoła

Filmy dotyczące egzaminu ósmoklasisty - CKE

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Edukacji Narodowej i Centralna Komisja Egzaminacyjna informują, że na oficjalnym kanale Centralnej Komisji Egzaminacyjnej youtube zostały zamieszczone filmy informacyjne o egzaminie ósmoklasisty w roku szkolnym 2018/2019. Prosimy zatem nauczycieli, uczniów i rodziców o zapoznanie się ze wskazanymi wyżej materiałami.

Link do filmów

18 lutego 2019

List Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci

Prosimy Rodziców o zapoznanie się z listem

Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci.

List do Rodziców.

6 listopada 2018

1 października 2018 – Ogólnopolski Dzień Tornistra

Przejdź do - 1 października 2018 – Ogólnopolski Dzień Tornistra

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska ogłosiła 1 października Ogólnopolskim Dniem Tornistra.

Jest  to akcja edukacyjna MEN, która inauguruje projekt mający na celu zapobieganie  zjawisku noszenia przez uczniów zbyt ciężkich plecaków.

Bardzo prosimy Rodziców o zapoznanie się z poniższym materiałem.

<<<< LINK  >>>>

1 października 2018

List MEN z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Przekazujemy listy Pani Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z ich treścią.

List Minister Edukacji Narodowej do rodziców i opiekunów poświęcony zmianom w systemie edukacji w roku szkolnym 2018/2019

List Minister Edukacji Narodowej do dyrektorów i nauczycieli poświęcony zmianom w systemie edukacji w roku szkolnym 2018/2019

2 września 2018

List MEN dotyczący wypoczynku wakacyjnego

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się rodziców z listem Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Treść listu

15 czerwca 2018

Program "Dobry start"

Szanowni Rodzice!

Bardzo prosimy o zapoznanie sie ze szczegółami rządowego programu "Dobry start".

List Ministra Edukacji Narodowej

Strona Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej