Klasa I w SP21

Listy przyjętych do klasy I na rok szkolny 2020/2021

Poniżej publikujemy listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Publikacja zgodna z rozporządzeniem MEN z dnia 25 marca 2020r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U z 2020r. poz. 530).

>>> Kandydaci przyjęci i nieprzyjęci <<<

>>> Lista wszystkich dzieci przyjętych do klasy I <<<

Szanowni Rodzice.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się jak tylko warunki na to pozwolą.

Jeśli nie będzie to możliwe do zakończenia roku szkolnego, to wtedy takie spotkanie zorganizujemy dopiero po 20 sierpnia br.

Proszę o śledzenie naszej strony internetowej i strony na FB.

Sylwia Jochymek.

14 kwietnia 2020

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I na rok szkolny 2020/2021

Poniżej publikujemy listę kandydatów zakwalifikowanych do klasy I na rok szkolny 2020/2021.

>>> LISTA <<<

Wszystkie dzieci mieszkające w obwodzie szkoły, są przyjęte do klasy I na rok szkolny 2020/2021
i nie wymagane jest potwierdzanie woli przyjęcia.

>>> LISTA NIEZAKWALIFIKOWANYCH <<<

3 kwietnia 2020

Informacja - nie dotyczy dzieci z obwodu!

Szanowni Państwo !

Termin publikacji list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy I (dzieci spoza obwodu)  - 03. 04. 2020r. godz. 9.00 - lista zostanie umieszczona na drzwiach do budynku szkoły (od strony podwórka) oraz na stronie internetowej szkoły.

Termin potwierdzania przez rodziców woli przyjęcia dziecka do klasy I szkoły podstawowej  (zakwalifikowani) - 03. 04. 2020r. godz. 9.00 - 08. 04. 2020r. godz. 15.00

Sposoby potwierdzania woli lub  możliwość uzyskania informacji o zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu dziecka do klasy I:

Celem ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID 19, potwierdzenia woli oraz w/w informacje można uzyskać:

- e-mailem z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz daty jego urodzenia
- telefonicznie z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz daty jego urodzenia

Sylwia Jochymek
dyrektor Szkoły Podstawowej nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w Jaworznie

26 marca 2020

Rekrutacja do klasy pierwszej SP21 na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Rodzice przyszłorocznych Pierwszoklasistów!

Poniżej publikujemy link do platformy przez którą prowadzona jest rekrutacja do klasy I.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt ze szkołą w godzinach pracy sekretariatu  7.00 - 15.00.

Platforma do logowania:  http://jaworzno.podstawowe.vnabor.pl/

OŚWIADCZENIA DLA KANDYDATÓW

2 marca 2020

Informacja o rekrutacji do klasy I na rok szkolny 2020/2021

Zachęcamy rodziców do zapoznanie się z harmonogramem rekrutacji do klasy I na rok szkolny 2020/2021 do naszej szkoły

HARMONOGRAM

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły w godzinach pracy sekretariatu.

6 lutego 2020