Klasa I w SP21

Informacja - nie dotyczy dzieci z obwodu!

Szanowni Państwo !

Termin publikacji list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy I (dzieci spoza obwodu)  - 03. 04. 2020r. godz. 9.00 - lista zostanie umieszczona na drzwiach do budynku szkoły (od strony podwórka) oraz na stronie internetowej szkoły.

Termin potwierdzania przez rodziców woli przyjęcia dziecka do klasy I szkoły podstawowej  (zakwalifikowani) - 03. 04. 2020r. godz. 9.00 - 08. 04. 2020r. godz. 15.00

Sposoby potwierdzania woli lub  możliwość uzyskania informacji o zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu dziecka do klasy I:

Celem ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID 19, potwierdzenia woli oraz w/w informacje można uzyskać:

- e-mailem z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz daty jego urodzenia
- telefonicznie z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz daty jego urodzenia

Sylwia Jochymek
dyrektor Szkoły Podstawowej nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w Jaworznie

26 marca 2020

Rekrutacja do klasy pierwszej SP21 na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Rodzice przyszłorocznych Pierwszoklasistów!

Poniżej publikujemy link do platformy przez którą prowadzona jest rekrutacja do klasy I.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt ze szkołą w godzinach pracy sekretariatu  7.00 - 15.00.

Platforma do logowania:  http://jaworzno.podstawowe.vnabor.pl/

OŚWIADCZENIA DLA KANDYDATÓW

2 marca 2020

Informacja o rekrutacji do klasy I na rok szkolny 2020/2021

Zachęcamy rodziców do zapoznanie się z harmonogramem rekrutacji do klasy I na rok szkolny 2020/2021 do naszej szkoły

HARMONOGRAM

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły w godzinach pracy sekretariatu.

6 lutego 2020